Kiekvienas projektas yra pats svarbiausias

MŪSŲ PROJEKTAI

Klientai

Didžiuojamės turėdami didelį lojalių klientų ratą, prie kurių nekilnojamojo turto projektų įgyvendinimo prisidedame jau daug metų. Glaudžiai bendradarbiaudami su rinkos lyderiais sukaupėme daug vertingos patirties, todėl šiandien galime pasiūlyti tiek laiko patikrintų, taip ir pačių naujausių inžinerinių sprendimų vykdomiems projektams, nuo pirminės idėjos iki galutinio jų įgyvendinimo.

Prižiūrimi statiniai

  • Viešbučiai
  • Pramonės ir gamybos objektai
  • Logistikos centrai
  • Biurai
  • Kita
  • Parduotuvės
  • Prekybos centrai

Nordika

Mandarinas

Senukai

Rimi

Porsche

Norfa

Neste

Krasta auto

Mūsų klientų istorijos

“Nuo 2017 metų įmonė atlikdama pastato priežiūros darbus, supranta kliento siekį komplekso lankytojams suteikti komfortišką laiko praleidimą, todėl pastatą prižiūri taip, kad visos inžinerinės sistemos veiktų it šveicariškas laikrodis.” Unikalaus 2 800 000 kv. m „Vilnius Grand Resort“ laisvalaikio, poilsio, pramogų ir renginių komplekto priežiūrą atlieka „Civinity Solutions“.  Nuo 2017 metų įmonė, atlikdama pastato priežiūros darbus, supranta kliento siekį komplekso lankytojams suteikti komfortišką laiko praleidimą, todėl pastatą prižiūri taip, kad visos inžinerinės sistemos veiktų it šveicariškas laikrodis.   Skirtingoms komplekso zonoms taikomi ir skirtingi reikalavimai. Vykdant komplekso inžinierinių sistemų priežiūros darbus, užtikrinama, kad pastatuose veiktų visos pagrindinės sistemos, tokios kaip šildymas, pastato vėdinimas ir kondicionavimas, elektros ir silpnų srovių tinklai, priešgaisrinės saugos sistemos. 

„Visus partnerius ir tiekėjus renkamės itin atsakingai, siekiame, kad mūsų vertybės ir požiūris sutaptų. Rinkdamiesi už pastatų priežiūrą atsakingą įmonę kėlėme itin aukštus reikalavimus, atsižvelgėme į teikiamų paslaugų kokybę, atsakomybę, veikloje taikomus inovatyvius sprendimus.“ 2021 metų pradžioje atsidariusį naujai pastatytą 32 tūkst. kv. metrų „Vlantana“ logistikos centro sandėlį, patikėta prižiūrėti „Civinity Solutions“.   Visą logistikos kompleksą sudaro modernus pastatų kompleksas, sandėliai, nuosavas kompanijos mokymo centras, degalinė, dirbtuvės, motelis, o bendras plotas siekia  67 tūkst. kv. metrų.  „Civinity Solutions“ sukaupta ilgametė darbo patirtis ir aukšta specialistų kvalifikacija atitiko kliento keliamus reikalavimus pastatų prižiūrėtojui. Taigi įmonė pradėjo teikti šildymo, vėdinimo, kondicionavimo, elektros ūkio, vandentiekio ir kanalizacijos ir priešgaisrinės saugos priežiūrą minėtame objekte. Taip pat konsultuos atsinaujinančių energijos sprendimų diegimo klausimais bei teiks kitas, su pastatų priežiūra susijusias, paslaugas.  „Visus partnerius ir tiekėjus renkamės itin atsakingai, siekiame, kad mūsų vertybės ir požiūris sutaptų. Šiuo atveju rinkdamiesi už pastatų priežiūrą atsakingą įmonę kėlėme itin aukštus reikalavimus, atsižvelgėme į teikiamų paslaugų kokybę, atsakomybę, veikloje taikomus inovatyvius sprendimus.“ – savo pastebėjimais dalijosi UAB „Vlantana“ infrastruktūros direktorius Arūnas Vaitiškis.  „Visus partnerius ir tiekėjus renkamės itin atsakingai, siekiame, kad mūsų vertybės ir požiūris sutaptų. Šiuo atveju rinkdamiesi už pastatų priežiūrą atsakingą įmonę kėlėme itin aukštus reikalavimus, atsižvelgėme į teikiamų paslaugų kokybę, atsakomybę, veikloje taikomus inovatyvius sprendimus.“ UAB „Vlantana“ infrastruktūros direktorius Arūnas Vaitiškis