Sprendimai, dėl kurių Jums nereikės jaudintis

PASLAUGOS
Energetinio efektyvumo didinimas (ENEF)

Siekdamos užtikrinti aukštesnį pastatų efektyvumą bei sumažinti jų eksploatacijos sąnaudas, vis daugiau organizacijų ir viešųjų įstaigų investuoja į savo naudojamų pastatų atnaujinimo projektus. Mes  ir mūsų partneriai esame šios srities profesionalai, klientams sutaupę šimtus MWh energijos. Susisiekite dėl konsultacijos energetinio efektyvimo klausimais.

Energetinio efektyvumo didinimas (ESCO)

Efektyviausias būdas sutaupyti lėšų už sunaudojamą energiją – investicijos į moderniausias energetinio efektyvumo priemones. Reikalingos investicijos į šias priemones nėra mažos, todėl pasaulyje vis labiau populiarėja ESCO (angl. Energy Service Company) verslo modelis, kurį pasirinkus, investicijas į vienos įmonės energetinį efektyvumą didinančius sprendimus atlieka kita bendrovė. Už tai yra sumokama per sutartą laikotarpį sutaupytomis lėšomis. Ši mūsų siūloma paslauga klientui leidžia įdiegti tvariausius ir didžiausią finansinę grąžą duodančius projektus neinvestavus savo pinigų.

Elektromobilių ir el. paspirtukų stotelių montavimas bei priežiūra

Pasauliui vis garsiau kalbant apie vidaus degimo variklius turinčių transporto priemonių ribojimus, elektromobiliai ir el. paspirtukai tampa vis labiau įprasta kiekvieno miesto darnaus judėjimo dalimi. Suprantame, kad poreikis įkrauti šias transporto priemones greitai ir paprastai auga nuolatos, todėl savo klientams siūlome optimaliausius jų įkrovimo stotelių montavimo ir eksploatacijos sprendimus.

Saulės kolektorių montavimas ir priežiūra

Galimybe apsirūpinti saulės elektrinių gaminama energija kasmet pasinaudoja vis daugiau namų ūkių ir įmonių. Tai lemia noras sutaupyti ir prisidėti prie mažesnės aplinkos taršos. Mes padedame saulės elektrines įsigyti, kokybiškai sumontuoti ir pasirūpiname jų priežiūra.

Šilumos siurblių diegimas ir priežiūra

Šilumos siurbliai vis dažniau tampa modernia ir taupia alternatyva pastato apšildymui ir karšto vandens paruošimui. Ne tik įrengiame šį ekologišką ir mažas sąnaudas lemiantį šildymo būdą, bet ir galime sukurti bendrą saulės elektrinės ir šilumos siurblio sprendimą, tokiu būdu maksimaliai sumažindami išlaidas už šildymą ir/ar šaldymą.

Termoviziniai matavimai

Pastato energetinį efektyvumą norintiems įvertinti klientams siūlome atlikti termovizinius matavimus. Ši paslauga leidžia nustatyti per kurias NT objekto vietas yra prarandama daugiausiai šilumos ir tokiu būdu efektyviausiai išspręsti pastate susidariusias šilumos praradimo problemas.

Pagalba diegiant BREEAM sertifikatą

BREEAM (angl. Building Research Establishment) standartas suteikia savininkams, statytojams ir nuomininkams galimybes efektyviau ir tvariau valdyti pastatus, kuriant komfortabilesnę ir komerciškai sėkmingesnę NT erdvę. Mes padedame įmonėms atlikti jų namų, biurų, gamyklų ir kitų objektų efektyvumo auditą, paruošti ir įdiegti BREEAM standartus, bet kokio tipo pastatuose.

Vėdinimo sistemų priežiūra

Daug šiuolaikinių pastatų yra kruopščiai užsandarinti, kad būtų minimalizuotas šiluminės energijos švaistymas. Vis tik pastato sandarumas blokuoja šviežio oro patekimą į pastato vidų. Kad to būtų išvengta, bet kokio tipo pastate, gyvybiškai svarbi yra sklandžiai ir nepertraukiamai veikianti ventiliavimo sistema. Mes užtikriname ventiliavimo kamerų techninę priežiūrą, vėdinimo sistemos įrenginių valymą, filtrų keitimą, rekuperatoriaus sekcijos apžiūrą ir teikiame kitas vėdinimo sistemų priežiūros paslaugas.

Vėsinimo – kondicionavimo sistemų priežiūra

Bene kiekvienas šiuolaikinis pastatas negali būti įsivaizduojamas be vėsinimo sistemos. Kaip ir bet kuriai inžinerinei sistemai, jai reikalinga nuolatinė priežiūra. Oro kondicionavimo sistemas prižiūrintys mūsų specialistai garantuoja šalčio mašinos, šalčio sijų ir kitų sistemų priežiūrą bei freono slėgio apskaitą.

Vandentiekio ir nuotekų sistemų priežiūra

Nuolatinė vandentiekio ir nuotekų sistemų priežiūra yra būtina norint užkirsti kelią didelio masto gedimams. Savo klientams siūlome vandens įvado apžiūros, įlajų valymo, sanitarinių mazgų apžiūros, naftos gaudyklės valymo darbų organizavimo ir kitas vandentiekio bei nuotekų sistemų priežiūros paslaugas.

Šildymo ir geoterminių sistemų priežiūra

Mūsų specialistų komanda pasirūpins šildymo punkto ir šildymo sistemos priežiūra ir jos paruošimu šildymo sezono metu, dokumentų pildymu, geoterminių sistemų apžiūra, režimų patikra bei technine priežiūra.

Žemos įtampos elektros sistemų priežiūra

Padedame užtikrinti sklandžią apšvietimo, vaizdo stebėjimo, apsaugos sistemų veiklą, siūlome įžeminimo įrenginio apžiūros, techninio aptarnavimo paslaugas.

Dyzelinio generatoriaus priežiūra

Dyzeliniai elektros generatoriai jau seniai tapę vienu iš patikimo elektros tiekimo sprendimų ir garantuoja elektros tiekimą net ir avarijos atveju. Nesvarbu, kokio tipo objektui jį naudojate, mūsų specialistai padės atlikti dyzelinio generatoriaus periodiškąją apžiūrą, techninę priežiūrą ir aptarnavimą.

Gaisrinio vandentiekio ir AGGS sistemų priežiūra

Techniškai tvarkingos gaisrinio vandentiekio ir autonominės gaisrų gesinimo sistemos (AGGS) yra būtinybė, siekiant operatyviai kovoti su liepsnomis avarinių situacijų metu. Teikiame profesionalias priešgaisrinio vandentiekio ir AGGS periodiškosios apžiūros ir techninės priežiūros bei aptarnavimo paslaugas.

Dūmų šalinimo sistemų priežiūra

Gaisro metu dūmų šalinimo sistema įsijungia ir aktyvuodamasi padeda iš patalpų ištraukti susidariusius dūmus. Mūsų kvalifikuoti specialistai padeda prižiūrėti šias sistemas, kad nelaimes atveju jos veiktų sklandžiai ir patikimai. Savo klientams siūlome dūmų šalinimo sistemų techninės priežiūros darbus.

Gaisrinės signalizacijos sistemos priežiūra

Operatyvus gaisro židinio nustatymas leidžia kuo greičiau pašalinti gaisro pavojų ir nuo jo apsaugoti pastate esančius žmones ir turtą. Savo klientams siūlome gaisrinės signalizacijos sistemos priežiūros paslaugas.

Skaitiklių rodmenų tikrinimas ir pateikimas

Skaitiklių rodmenų tikrinimas – būtina procedūra norint laiku ir tiksliai sumokėti už komunalines paslaugas. Savo klientams operatyviai pateikiame visą reikalingą skaitiklių informaciją.

Mokesčių skaičiavimas ir paskirstymas

Jūsų mokesčių administravimą atliksime profesionaliai ir be rūpesčių. Savo klientams atliekame mokesčių skaičiavimą nuo pradžios iki galo, nuskaitydami reikalingus duomenis ir juos suvesdami į sistemas. Esant būtinybei, mūsų specialistai paskirsto mokesčius nuomininkams.

Garantinių įsipareigojimų administravimas

Jeigu turimam pastatui, pastato daliai ar objekte esančiai sistemai vis dar taikomas garantinis laikotarpis – garantinių įsipareigojimų administravimą perduokite mūsų įmonei. Įvykus bet kokiam garantiniu pripažintam gedimui mūsų specialistai patys susisieks su rangovais bei išspręs visas problemas, tokiu būdu taupydami Jūsų laiką.

Papildomų darbų organizavimas

Jūsų įmonei reikia atsinaujinti inžinerinę įrangą, perdažyti patalpas ar tiesiog pakabinti naują paveikslą? Mūsų partneriai yra visuomet pasiruošę atsiųsti Jums reikalingus specialistus, kurie pageidaujamą darbą atliktų greitai ir efektyviai.

Valymas

Patalpų valymas ir paviršių dezinfekcija dar niekada nebuvo tokios svarbios. Mūsų valymo specialistai pasirūpina visų Jūsų pastato erdvių, įskaitant techninės paskirties patalpas, švara ir higiena. Mes taip pat pasirūpiname visa reikalinga technika, valymo priemonėmis bei mūsų specialistų kvalifikacijos kėlimu, kad galėtumėme užtikrinti net subtiliausios priežiūros reikalaujančių paviršių ir medžiagų švarą.

Fizinė pastato apsauga

Kartu su savo partneriais pasirūpiname, kad jūsų objekte esantis turtas ir žmonės visada būtų saugūs bei netaptų nusikaltimų aukomis. Ne tik užtikriname būtinąją nustatytą tvarką, bet ir operatyviai reaguojame į visus pavojaus signalus.

Nuomininkų poreikių administravimas

Nuo pastato valymo dažnio iki būtinųjų remonto darbų ar aplinkos priežiūros. Kiekvieno nuomininko poreikiai yra unikalūs. Suprasdami tai, siūlome geriausius sprendimus, kurie atitinka individualius lūkesčius.

Liftų sistemų priežiūra

Užtikriname liftų, liftų sistemų ir kitų kėlimo įrenginių priežiūrą pagal nustatytas šių įrenginių eksploatacijos taisykles. Šią paslaugą atlieka ilgametę patirtį sukaupę mūsų partneriai, užtikrinantys geriausią rezultatą ir maksimalų saugumą.

Varžų matavimai

Elektros įrenginių, tokių kaip izoliacija ar elektros kabeliai, tikrinimas matuojant grandines yra vadinamas varžų matavimu. Šią paslaugą atlieka specialius atestatus turintys mūsų elektrikai.

Oro srautų matavimai ir balansavimas

Norint, kad pastate įrengta vėdinimo sistema veiktų tinkamai ir būtų energetiškai efektyvi, privaloma atlikti oro srautų matavimus ir juos subalansuoti. Mūsų meistrų atliekamas oro srautų matavimas leidžia tinkamai reguliuoti vėdinimo įrangą, užtikrinant palankaus mikroklimato palaikymą patalpose.

Statinio techninė priežiūra

Techninė statinio priežiūra būtina užtikrinant, kad jis atitinka visus jam keliamus saugumo reikalavimus. Būdami statinio techniniu prižiūrėtoju, stebime, vertiname jo būklę ir nedelsdami informuojame apie jo silpnąsias vietas, tokiu būdu užbėgdami galimoms avarinėms situacijoms už akių. Teikiame nuolatinės statinio būklės stebėjimo ir kasmetinės statinio apžiūros paslaugas, pildome statinio techninės priežiūros žurnalą ir paruošiame kasmetinį statinio apžiūros aktą.

Avarinė 24/7 tarnyba

Atsiradusius elektros, vandentiekio, pastato sistemų ir visus kitus pastato gedimus šaliname ištisą parą 7 dienas per savaitę. Mūsų technikai visada pasiruošę atvykti į jūsų objektą ir sutvarkyti kilusius nesklandumus.

Automatikos ir pastato valdymo sistemos (BMS) priežiūra

Optimaliai veikiančios ir sureguliuotos automatikos ir pastato valdymo sistemos (BMS) yra dar viena pastato efektyvumo didinimo priemonė. Mūsų teikiamas šių sistemų priežiūros paslaugas atlieka ilgametę patirtį sukaupę specialistai, kurie savo darbu garantuos komfortą jūsų pastate. Suteikiame sistemų darbo parametrų peržiūros nuotoliniu būdu, automatikos sistemų apžiūros ir automatikos sistemų techninės priežiūros paslaugas.

Energetinių sąnaudų analizė

Žinoti tikslius pastate suvartojamos energijos skaičius būtina norint kontroliuoti savo išlaidas. Pateikiame išsamią pastato energetinių sąnaudų analizę ir rekomendacijas, kurios padeda užtikrinti didesnį energetinį efektyvumą ir susijusių išlaidų mažinimą.

Pastato būklės analizė

Nuodugnios pastato būklės žinojimas yra būtinas planuojant įvairius su jo įrengimu susijusius darbus. Savo klientams siūlome atlikti išsamią pastato inžinerinių sistemų, energetinio efektyvumo, statybinių konstrukcijų analizę, kartu pateikdami apibendrintą informaciją apie namo būklę bei rekomendacijas jo priežiūrai.

Inovatyvių sistemų diegimas

Išmaniosios pastatų sistemos pasaulyje vis labiau skinasi kelią. Nuo sumanaus ir energiją taupančio apšvietimo ir idealiausio mikroklimato palaikymo iki protingųjų saugos sistemų įdiegimo – klientams padedame turėti išmanų pastatą su pačiais moderniausiais gyvenimą palengvinančiais sprendimais.

Eksploatacinių išlaidų stebėsena

Pastato eksploatacija sudaro nemenką išlaidų dalį kiekvienam jo valdytojui, todėl šių išlaidų kontrolė ir stebėjimas yra būtini. Klientams siūlomas eksploatacinių išlaidų monitoringas leidžia sutaupyti išvengiant galimos permokos už kai kurias paslaugas.

Inžinerinės įrangos tobulinimas

Norint, kad pastate sumontuotos inžinerinės sistemos, pradedant kanalizacijos, baigiant ventiliacijos, veiktų sklandžiai, reikalinga nuolatinė jų priežiūra. Įvertiname inžinerinės įrangos patikimumą ir efektyvumą bei, esant poreikiui, suplanuojame ir įrengiame naują inžinerinę įrangą.

Projektinių, techninių ir kitų dokumentų analizė

Norint susipažinti ir suprasti visus įvairių techninių dokumentų niuansus yra reikalinga profesionalų pagalba. Savo klientams siūlome išsamią ir operatyvią įvairios projektinės, techninės ir kitokios dokumentacijos analizę, kartu pateikdami paaiškinimus.

Pastatų ir aplinkinių teritorijų vertinimas

Norėdami sužinoti dominančių pastatų ir aplinkinių teritorijų vertę, turite atsižvelgti į daugybę tai lemiančių veiksnių. Mūsų specialistai pateikia profesionalų, išsamų pageidaujamo objekto vertinimą ir pateikia savo rekomendacijas bei komentarus apie jo būklę ir perspektyvas.

Inžinerinių sistemų veikimo vertinimas

Be trikdžių veikiančios inžinerinės pastato sistemos leidžia sutaupyti nemažai lėšų, kurias gedimo atveju tektų panaudoti jų remontui. Mūsų specialistai profesionaliai ir nuodugniai įvertina šių sistemų būklę bei pateikia rekomendacijas tolimesnei jų priežiūrai arba remontui.

Ar esate pasiruošę tapti mūsų klientu ir sumažinti savo kasdieninius rūpesčius?

TAPKITE KLIENTU