Sprendimai, dėl kurių Jums nereikės jaudintis

PASLAUGOS
Klientų konsultavimas visais namo priežiūros klausimais

Mūsų dedikuota komanda pasirūpins visais klausimais, susijusiais su kokybiška Jūsų namo priežiūra. Sklandų bendradarbiavimą užtikrins asmeninis namo vadybininkas, kuris, pasitelkdamas kitus „Civinity“ specialistus, konsultuoja visais namo priežiūros, apskaitos ir teisiniais klausimais, rengia namo finansinį planą bei veiklos ataskaitas.

Remonto ir kitų darbų ilgalaikio ir metinio plano rengimas

Prieš darbų vykdymą namo vadybininkas kartu su techniniu prižiūrėtoju sudaro trumpalaikį ir ilgalaikį namo priežiūros planus, kurie leidžia efektyviai planuoti lėšas ir išlaikyti turto vertę.

Namo techninės priežiūros, remonto ir kitų darbų organizavimas ir vykdymo kontrolė

Asmeninis namo vadybininkas pasirūpins sutarčių su tiekėjais sudarymu, įskaitant įmones, teikiančias techninės priežiūros paslaugas, ir vykdymo kontrolę. Taip pat suplanuosime ir organizuosime visą techninę priežiūrą ir būtinus remonto ar atnaujinimo darbus.

Pasiūlymų darbams rengimas, klientų susirinkimų ir balsavimų organizavimas

Namo vadybininkas nuolat reaguoja į situaciją name, kartu su techniniu prižiūrėtoju sprendžia galimas problemas bei rengia pasiūlymus dėl defektų ar gedimų šalinimo ir laiku organizuoja diskusijas bei reikiamus klientų balsavimus.

Nuolatinis namo techninės būklės stebėjimas

Mūsų techninės priežiūros specialistas periodiškai tikrina namo techninę būklę, rengia, saugo ir tvarko susijusius namo priežiūros dokumentus.

Privalomų darbų planavimas ir techninio įgyvendinimo priežiūra

Namui priskirtas techninės priežiūros specialistas suplanuos visus privalomus namo priežiūros ir remonto (atnaujinimo) darbus,  pasirūpins jų koordinavimu bei atlikimu.

Inžinerinių sistemų priežiūra

Vykdydami inžinerinių sistemų priežiūrą atsakingi specialistai užtikrins tinkamą nuotekų šalinimo, geriamojo vandens, vėdinimo sistemų, elektros instaliacijos, apšvietimo įrenginių ir bendrosios paskirties įrangos, taip pat stogo ir nutekamosios lietaus sistemos, bendrojo naudojimo patalpų (laiptinių, salių, koridorių, rūsių ir kt.) ir jų priklausinių (balkonų, terasų) priežiūrą. Šie specialistai taip pat užtikrins saugų namo konstrukcijų (pamatų, cokolio, sienų, balkonų atraminių konstrukcijų ir kt.) naudojimą.

Nuolatinis šildymo sistemos techninės būklės stebėjimas

Mūsų specialistai atsakingai atlieka reguliarius namo šilumos punkto, taip pat šildymo ir karšto vandens sistemų priežiūros darbus, tvarko ir saugo visus namo šildymo sistemų priežiūros dokumentus bei užtikrina, kad namo šildymo sistema būtų geros techninės būklės.

Konsultavimas dėl šildymo sistemų priežiūros

Šildymo specialistai geriausiai išmano namo inžinerines šildymo sistemas, todėl teikia pasiūlymus dėl šildymo sistemų avarijų ir gedimų prevencijos, taip pat konsultuoja energijos ir su tuo susijusių išlaidų mažinimo klausimais.

Skaitiklio rodmenų rinkimas

Kiekvieną mėnesį užtikriname, kad namo skaitiklių rodmenys būtų surinkti iki paskutinės kalendorinio mėnesio dienos.

Klientų interesų atstovavimas

Atstovaujame klientų interesus valstybinėse ir vietos institucijose, taip pat palaikome ryšius su komunalinių paslaugų ir energijos tiekėjais, kitais fiziniais ir juridiniais asmenimis.

Vidaus patalpų valymo paslaugos

Mūsų vidaus patalpų valymo specialistai reguliariai rūpinasi vidaus patalpų bendro naudojimo objektais: šluoja ir valo grindis, laiptų aikšteles, pakopas. Taip pat renka ir šalina šiukšles, atlieka sausą ir drėgną laiptinės grindų, turėklų, palangių, ertmių, radiatorių, plokščių valymą, lifto valymą (grindų, veidrodžių ir sienų plovimą), laiptų ir rūsio durų valymą, voratinklių pašalinimą nuo visų laiptinės paviršių.

Lauko valymo paslaugos

Lauko valymo specialistai reguliariai prižiūri namo teritoriją, šluoja kiemus ir šaligatvius, surenka ir šalina šiukšles. Priklausomai nuo sezono, valymo darbai sudaro platų spektrą: įskaitant lapų rinkimą, žolės pjovimą ir mulčiavimą, šaligatvių ir važiuojamųjų dalių valymą nuo sniego ir ledo, paviršių barstymą smėlio ir druskos mišiniu.

Želdynų kūrimo ir priežiūros paslaugos

Želdynų specialistai atlieka visus apželdinimo darbus: sėja veją, sodina gyvatvores bei gėles, atlieka kitus augalų priežiūros darbus.

24/7 avarinės tarnybos paslaugos

Mūsų avarinės tarnybos komanda dirba visą parą, todėl į pranešimą apie avariją sureaguosime greičiau nei per 2 valandas nuo informacijos gavimo bet kuriuo metu. Avarijos atveju klientus informuojame nedelsdami, taip pat pranešame, kai avarinė situacija yra lokalizuota.

Montavimo ir remonto darbai

Mes teikiame visą spektrą statybos ir remonto darbų, pradedant bendraisiais statybos darbais ir baigiant bet kokių sistemų remonto darbais, tokiais kaip elektros, šilumos ir karšto vandens, šalto vandens ir nuotekų, priešgaisrinės apsaugos, vėdinimo ir kt.

Daugiabučių atnaujinimo paslaugos

Mūsų tikslas – pratęsti Jūsų namo eksploatavimo laiką ir užkirsti kelią galimoms avarinėms situacijoms. Tikime, kad kai darbų imasi profesionalai, jie atliekami operatyviai ir kokybiškai. Dažnai nesusimąstome, kad pavieniai pastatų modernizavimo darbai ar inžinerinės infrastruktūros sistemos, kai pastato būklė yra ypač prasta, negali išspręsti esminės problemos, o tik laikinai ją pristabdo. Tęstiniai, nuolatiniai nedideli remontai gyventojams gali kainuoti daugiau, nei nuoseklus viso pastato atnaujinimas, kuris pagerina bendrą gyvenimo kokybę ir sumažina komunalines išlaidas.

 

Mūsų patyrę renovacijos specialistai padės Jums išsirinkti geriausius pastato atnaujinimo sprendimus. Be visiško pastatų atnaujinimo, mes taip pat atliekame stogų ir sandėliukų šilumos izoliaciją, pilną arba dalinę fasadų šilumos izoliaciją, langų ir lauko durų keitimą, šildymo sistemų modernizavimą, priešgaisrinių sistemų įrengimą, vėdinimo sistemų atnaujinimą, atsinaujinančios energijos įrangos įrengimą, liftų atnaujinimą, kitus bendruosius statybos, vandentiekio ar elektros darbus.

Finansavimo paslaugos

Namai – vieta, kurioje norime jaustis patogiai, saugiai ir jaukiai. Todėl, jei kas nors juose prakiūra ar sugenda, remontuoti reikia skubiai, iš karto.

 

Pasirūpinome, kad turėtumėte galimybę taip ir padaryti. Kada, jei ne dabar, geriausias laikas namų remontui?

 

Mūsų partneris GENERAL FINANCING BANKAS užtikrina išskirtines sąlygas skolintis „Civinity“ klientams. Vartojimo paskolą už būsto remonto ar įrengimo darbus galėsite grąžinti per jums patogiausią laikotarpį, o pirmąją įmoką atidėti net 3 mėnesiams.

 

Jūsų patogumui:

  • Paskola – iki 25 tūkst. eurų;
  • Mokėjimo terminas – iki 7-erių metų;
  • Pirmosios įmokos atidėjimas 3 mėnesiams;
  • Jums patogiausi: mokėjimo diena, pasirašymo būdas, mokėjimo būdas.

Neatidėliokite patogaus ir saugaus gyvenimo!

 

GENERAL FINANCING BANKAS pasiūlymą rasite čia:

Gauk finansavimo pasiūlymą

 

Sutarties sudarymo mokestis 1%, metinių palūkanų norma 3%, o mėnesinis įmokos tvarkymo mokestis – 0,46 %.*

 

*Pavyzdžiui, skolinantis 1000,00 Eur sumą ir sutartį sudarant 12 mėn. metinė palūkanų norma – 3,00 %, sandorio sudarymo mokestis – 1,00 %, mėnesinis tvarkymo mokestis – 0,46 % nuo visos kredito sumos, bendros vartojimo kredito kainos metinė norma – 15,76 %, mėnesio įmoka – 90,14 Eur (paskutinė įmoka – 90,06 Eur), bendra vartojimo kredito gavėjo mokama suma – 1081,60 Eur. Skolinantis kitokią nei 1000,00 Eur sumą, pasirinkus kitokį nei 12 mėn. sutarties terminą ar pridėjus draudimą – nurodyti dydžiai gali skirtis.

Are esate pasiruošę tapti mūsų klientu ir sumažinti savo kasdieninius rūpesčius?

TAPKITE KLIENTU
Civinity Namai Civinity Namai

Kviečiame naudotis mano.civinity.lt savitarna!

Civinity Namai

Sąskaitos

Civinity Namai

Balsavimas

Civinity Namai

Paslaugos