Rūpinamės Jūsų namais

Pranešimai

Mieli klientai, naudinga informacija – Jūsų dėmesiui.

2023.11.16

Gauti ir apmokėti elektronines sąskaitas  – paprasta!

Vis dar kiekvieną mėnesį laukiate, kol mūsų sąskaita pasieks jūsų namų pašto dėžutę? Negaiškite laiko, naudokitės elektronine sąskaita jau dabar! 

Kaip tai padaryti?

Elektroninę sąskaitą už paslaugas rasite bet kada prisijungę prie savitarnos sistemos mano.civinity.lt

Elektroninė sąskaita gali jus pasiekti ir elektroniniu paštu, tereikia ją užsisakyti parašant mums laišką adresu [email protected]

Palikite laiškininkui nešti mylimųjų laiškus, o sąskaitas gaukite paprastai, greitai ir šiuolaikiškai!

2023.10.20

Informuojame, kad šildymas yra pajungtas visuose mūsų administruojamose daugiabučiuose. Sulaukiame padidėjusio jūsų skambučių srauto dėl nešylančių radiatorių, todėl ne į visus skambučius mūsų klientų aptarnavimo specialistai gali atsiliepti nedelsiant. 

Atsiprašome už nepatogumus. Dedame visas pastangas, kad savo namuose kuo įmanoma greičiau džiaugtumėtės šiluma – mūsų komanda darbus tęs ir savaitgalį.

2023.10.20

Mūsų partneris GENERAL FINANCING BANKAS visiems “Civinity Namai” klientams suteikia išskirtines sąlygas vartojimo paskoloms būsto remonto ar įrengimo darbams. Norėdami pasinaudoti pasiūlymu užpildykite paskolos užklausos formą adresu https://www.gfbankas.lt/CIVINITY/

2023.10.18

Pranešame, jog nuo 2023-10-18 Klaipėdos ir Palangos miestuose pradedamas šildymo sezonas.  Šildyti Jūsų namą pradėsime 3 kalendorinių dienų laikotarpyje nuo šildymo sezono pradžios. Tačiau dėsime visas pastangas šildymą įjungti greičiau.

Prasidėjus šildymo sezonui, dažnai kyla nepatogumų, dėl netolygiai šylančių radiatorių. Siekiant sklandesnės šildymo sezono pradžios, prašome viršutinių aukštų gyventojų pasirūpinti radiatorių nuorinimo procedūra. Jei nežinote kaip tai padaryti, prašome kreiptis į Civinity klientų aptarnavimo centrą telefonu 8-700-55188.

2023.10.17

Norime jus informuoti, kad nuo 2023-10-16 Kauno ir Vilniaus miestuose prasideda šildymo sezonas. Remdamiesi savivaldybių merų potvarkiais, pradedame šildyti jūsų namus. Kauno mieste tai įvyks per 5 kalendorines dienas, o Vilniuje – per 3 dienas nuo šildymo sezono pradžios. Tačiau norėdami užtikrinti jums šilumą kuo greičiau, dėsime visas pastangas.

Šildymo sezono pradžioje dažnai kyla nepatogumų dėl netolygiai šylančių radiatorių. Norėdami, kad viskas vyktų sklandžiai, kviečiame aukščiau gyvenančius klientus pasirūpinti radiatorių nuorinimo procedūra. Jei neturite patirties šioje srityje ar nežinote, kaip tai padaryti, prašome susisiekti su Civinity klientų aptarnavimo centru telefonu 8-700-55188.

Dėkojame už jūsų supratingumą ir pagalbą. Šildymo sezono metu užtikrinsime jums jaukią šilumą!

Mūsų klientai atėjo ieškodami sprendimų,
o pasiliko dėl ramybės jausmo

„Mūsų namo vadybininkė padėjo įgyvendinti šį projektą ir sutaupyti pinigų. Esame patenkinti atliktais stogo darbais.“ Vilniaus senamiestyje, M. Daukšos g. daugiabučio namo gyventojai susidūrė su prakiurusio stogo problema. Stogas buvo senas ir susidėvėjęs. Apie šią problemą buvo informuota namo vadybininkė Adelė, kuri kartu su namo gyventojais priėmė sprendimą parengti stogo renovacijos projektą.  Stogo renovacijos darbai […]

„Džiaugiuosi nauju liftu, kuris yra žymiai erdvesnis ir šviesesnis. Jis yra nepalyginamai geresnis, o svarbiausia, kad negirdžiu kaip jis dirba.“ Kauno Prancūzų g. 45 daugiabučio namo gyventojams periodiškai gesdavo liftas. Dalis lifto gedimų buvo kritiniai ir kasmetinės apžiūros metu buvo užfiksuoti šie defektai: išsidėvėję kabinos ir atsvaro šliaužikliai, reduktoriaus sliekinio veleno laisvumas artėjo prie kritinės […]

„Ačiū vadybininkui Oskarui už pastangas ir surastą galimybę išvengti didelių įkainių.“ Kauno Minties Rato g. 27A daugiabutyje įvyko vandentiekio avarija. Po avarijos gyventojai susidurdavo su problema – vanduo nuolat kimšdavo miesto kanalizacijos šulinius. Gyventojai ne kartą kreipėsi į vandentiekį prižiūrinčią įmonė – tačiau atsako nesulaukė.  Iškviesta „Civinity“ avarine tarnyba nustatė, kad trūko vandentiekio vamzdis esantis […]

Skelbimai apie vykdomus konkursus

Civinity įmonių grupės pirkimų skelbimai yra viešai prieinami „Mercell” pirkimų platformoje, kurioje užsiregistravę tiekėjai gali nemokamai dalyvauti Civinity įmonių grupės vykdomuose pirkimuose.

31 metų rinkoje
700 darbuotojų
5 miestai
4 mln. m2 prižiūrimo daugiabučių ploto

Ar esate pasiruošę tapti mūsų klientu ir sumažinti savo kasdieninius rūpesčius?

TAPKITE KLIENTU
Civinity Namai Civinity Namai

Kviečiame naudotis mano.civinity.lt savitarna!

Civinity Namai

Sąskaitos

Civinity Namai

Balsavimas

Civinity Namai

Paslaugos