Rūpinamės Jūsų namais

Pranešimai

Mieli klientai, naudinga informacija – Jūsų dėmesiui.

2022.08.25

Vilniaus miesto savivaldybė informuoja, kad rugpjūčio 29 d. Nacionalinio stadiono teritorijoje rangovai vykdys bandomąjį sprogdinimą senų konstrukcijų ardymui. Dienos metu galite išgirsti 4 sprogimus. Sprogimai nepavojingi nei jūsų, nei jūsų namų saugumui, tad prašome jūsų neišsigąsti ir turint galimybę – pasidalinti informacija su kaimynais.

2021.12.07

Informuojame klientus, kuriems yra teikiamos teritorijos priežiūros ir laiptinių valymo paslaugos, kad vadovaujantis LRV nutarimu dėl minimaliojo darbo užmokesčio 2021 m. spalio 13 d. Nr. 834, bei atsižvelgus į vartotojų kainų indeksų pokyčius, nuo 2022-01-01 bus atitinkamai perskaičiuoti bei taikomi nauji teritorijos priežiūros ir laiptinių valymo paslaugų tarifai.

2021.09.08

Informuojame, kad biuruose aptarnaujame klientus kiekvieną antradienį nuo 13 val. iki 17 val.

Taip pat visą reikiamą informaciją ir toliau visiems klientams mielai suteiksime savitarnoje mano.civinity.lt, el. paštu [email protected] ir telefonu 8 700 55188.

2021.07.12

Gaukite sąskaitas greičiau ir patogiau. Kreipkitės klientų aptarnavimo centro telefonu  8 700 55188 arba el. paštu [email protected] ir užsisakykite elektroninę sąskaitą. Saugokime gamtą kartu!

2021.07.09

Kad aktuali informacija Jus pasiektų laiku, pasikeitus kontaktams, nepamirškite jų atnaujinti kreipiantis į klientų aptarnavimo centrą telefonu 8 700 55188 arba el. paštu [email protected].

Mūsų klientai atėjo ieškodami sprendimų,
o pasiliko dėl ramybės jausmo

„Mūsų namo vadybininkė padėjo įgyvendinti šį projektą ir sutaupyti pinigų. Esame patenkinti atliktais stogo darbais.“ Vilniaus senamiestyje, M. Daukšos g. daugiabučio namo gyventojai susidūrė su prakiurusio stogo problema. Stogas buvo senas ir susidėvėjęs. Apie šią problemą buvo informuota namo vadybininkė Adelė, kuri kartu su namo gyventojais priėmė sprendimą parengti stogo renovacijos projektą.  Stogo renovacijos darbai […]

„Džiaugiuosi nauju liftu, kuris yra žymiai erdvesnis ir šviesesnis. Jis yra nepalyginamai geresnis, o svarbiausia, kad negirdžiu kaip jis dirba.“ Kauno Prancūzų g. 45 daugiabučio namo gyventojams periodiškai gesdavo liftas. Dalis lifto gedimų buvo kritiniai ir kasmetinės apžiūros metu buvo užfiksuoti šie defektai: išsidėvėję kabinos ir atsvaro šliaužikliai, reduktoriaus sliekinio veleno laisvumas artėjo prie kritinės […]

„Ačiū vadybininkui Oskarui už pastangas ir surastą galimybę išvengti didelių įkainių.“ Kauno Minties Rato g. 27A daugiabutyje įvyko vandentiekio avarija. Po avarijos gyventojai susidurdavo su problema – vanduo nuolat kimšdavo miesto kanalizacijos šulinius. Gyventojai ne kartą kreipėsi į vandentiekį prižiūrinčią įmonė – tačiau atsako nesulaukė.  Iškviesta „Civinity“ avarine tarnyba nustatė, kad trūko vandentiekio vamzdis esantis […]

31 metų rinkoje
700 darbuotojų
5 miestai
4 mln. m2 prižiūrimo daugiabučių ploto

Ar esate pasiruošę tapti mūsų klientu ir sumažinti savo kasdieninius rūpesčius?

TAPKITE KLIENTU
Civinity Namai Civinity Namai

Kviečiame naudotis mano.civinity.lt savitarna!

Civinity Namai

Sąskaitos

Civinity Namai

Balsavimas

Civinity Namai

Paslaugos