„Man patinka įvairovė, kurią suteikia mano kasdieninis darbas su klientais ir komandos nariais.“

Irmantas Kojelavičius

„Man patinka įvairovė, kurią suteikia mano kasdieninis darbas su klientais ir komandos nariais.“ – sako Irmantas Kojelavičius, darbų vadovas Kaune. 

Irmantas Kojelavičius, „Civinity Namai“ darbų vadovas

Irmantas prisijungdamas prie „Civinity“ kolektyvo kaip techninės priežiūros ir eksploatacijos specialistas nesvajojo apie naujas karjeros galimybes, tačiau ketverių metų laikotarpis jam buvo pilnas naujų galimybių.

2017 metais Irmantas prisijungęs prie kolektyvo įrodė, jog kruopščiai ir atsakingai dirbant visos durys atsiveria. Ilgai laukti nereikėjo, jis buvo pakviestas dirbti kitame skyriuje ir užimti aplinkos tvarkymo ir valymo brigadininko poziciją bei tapti šios komandos lyderiu. 

„Civinity turiu laisvę dirbti skirtinguose skyriuose ir įgauti vis naujos patirties. Pradėjęs vadovauti komandai visada stengiausi kolegas įtraukti į sprendimų priėmimą, nes būtent tada jie yra efektyviausi.“ – teigia jis. 

„Civinity turiu laisvę dirbti skirtinguose skyriuose ir įgauti vis naujos patirties. Pradėjęs vadovauti komandai visada stengiausi kolegas įtraukti į sprendimų priėmimą, nes būtent tada jie yra efektyviausi.“

Irmantas Kojelavičius

Po metų Irmantui buvo pasiūlyta kokybės priežiūros vadybininko pozicija, ilgai negalvojęs jis sutiko su naujomis pareigomis. O naujos pareigos atneša ir naujas galimybes: praėjus beveik dviem metams įmonės vadovai sugrįžo su dar vienu pasiūlymu Irmantui, tik šį kartą jis buvo kitoks. 

„Man patinka įvairovė, kurią suteikia mano kasdieninis darbas su klientais ir komandos nariais.“

Irmantas Kojelavičius

„Vadovai man pasiūlė avarinės tarnybos santechnikos skyriaus darbų vadovo poziciją. Neslėpsiu, išgirdęs šį pasiūlymą apsidžiaugiau, supratau, jog esu įvertintas ir pastebėtas. Naujos pareigos atnešė ir naujų atsakomybių, ne tik prieš pačius darbuotojus, vadovus, įmonės vadovus, bet ir prieš patį save. Iš pradžių buvo sunku vadovauti naujai komandai, juk avarinė tarnyba dirba visą parą, turėjau daug ko išmokti, o pradėjus eiti naujas pareigas darbe nebeliko monotonijos.“ – dalinasi Irmantas.