„Kai sužinojau, kad mane pakvietė prisijungti prie komandos, labai džiaugiausi. Man patiko, kad darbas buvo būtent toks kokio ir norėjau – vykdžiau inžinerinių sistemų apžiūras, reagavau į iškvietimus, avarijas.“

„Kai sužinojau, kad mane pakvietė prisijungti prie komandos, labai džiaugiausi. Man patiko, kad darbas buvo būtent toks kokio ir norėjau – vykdžiau inžinerinių sistemų apžiūras, reagavau į iškvietimus, avarijas.“

Linauras Mažionis

Linauras aktyvus ir nuolat savo žinias plečiantis darbuotojas. Taip pat jis savo aktyviu darbu ir gerais jo rezultatais norėjo, kuo greičiau pradėti dirbti projektų vadovo pozicijoje, kaip pats jis teigia, tai jam padėtų tapti tvirtu šios srities specialistu.

Linauras Mažionis „Civinity Solutions“ Projektų vadovas

„Pabaigęs Vilniaus technologijų ir dizaino kolegijoje, statinių inžinerinių sistemų bakalaurą, pradėjau ieškoti darbo šioje srityje. Tačiau akį patraukę vienas skelbimas. Taip, tai buvo inžinieriaus pozicija būtent „Civinity Solutions“ įmonėje,“ – pasakoja Linauras.

Linauras dar studijuodamas dirbo vėdinimo ir šaldymo įrangos montuotoju, taip pat turėjo galimybę išvykti savo žinias plėsti į Švediją. Studijų metais, kolegijoje į karjeros dienų mugę buvo pakviesti „Civinity Solutions“ atstovai, kurie pristatinėjo įmonė, veiklos sritis ir vykdomus projektus, kurie sudomino Linaurą. Tai dar labiau sustiprino Linauro norą prisijungti prie įmonės. Ir nuo 2020 metų rugpjūčio mėnesio Linauras tapo „Civinity Solutions“ įmonės jaunesniuoju inžinieriumi.

„Kai sužinojau, kad mane pakvietė prisijungti prie komandos, labai džiaugiausi. Man patiko, kad darbas buvo būtent toks kokio ir norėjau – vykdžiau inžinerinių sistemų apžiūras, reagavau į iškvietimus, avarijas. Darbas buvo atsakingas, juk mūsų vykdomos apžiūros daro tiesioginę įtaką žmonių gyvenimo kokybei. Kaip pavyzdį galiu pateikti vedinimo įrenginius. Jeigu jie neveiks tinkamai, ar nebus laiku pakeisti filtrai, nebus galima užtikrinti higienos normų reikalavimų,“ – dalinasi Linauras.

Linauras aktyvus ir nuolat savo žinias plečiantis darbuotojas. Taip pat jis savo aktyviu darbu ir gerais jo rezultatais norėjo, kuo greičiau pradėti dirbti projektų vadovo pozicijoje, kaip pats jis teigia, tai jam padėtų tapti tvirtu šios srities specialistu. Kaip tik tuo metu, įmonė ieškojo projektų vadovo ir Linauras gavo elektroninį laišką su siūloma pozicija.

„Pradėjęs dirbti jaunesniojo inžinieriaus pozicijoje, tikrai norėjau pereiti į projektų vadovo pareigas. Toks karjeros šuolis man padėtų tapti dar tvirtesniu, savo profesiją išmanančiu darbuotoju. Vieną vėsu šeštadienio vakarą gaunu pranešimą į el. paštą, kad „Civinity Solutions“ ieško projektų vadovo. Per savaitgalį pagalvojęs, nusprendžiau pirmadienį nueiti pas direktorių ir pasiūlyti save šiai pozicijai. Direktorius įvertinęs mano darbo rezultatus ir pasitikėjęs manimi pasiūlė kilti karjeros laiptais. Be abejo, aš džiaugiausi gavęs pasiūlymą, man tai didelis įvertinimas“, – sako Linauras.

Pasikeitus darbo pozicijai – pasikeitė ir atsakomybės.

 „Be abejonės darbas visiškai kitoks. Ir kas be ko labai sunkus, darbas inžinieriumi buvo dalis to, ką reikia suprasti ir žinoti dirbant projektų vadovo pozicijoje. Faktas, kad inžinieriaus patirtis, leidžia man lengviau koordinuoti darbus, suvokti problemos dydį. Negana to visą darbuotojų komanda yra tikrai stipri ir suvokia ką daro, ir daro gerai,“ – teigia jis.

Pradėjęs dirbti kaip jaunesnysis inžinierius, Linauras po 7 mėnesių tapo projektų vadovas.