„Civinity Solutions“ prižiūrės Klaipėdos verslo centras „VITĖ“

2022.02.10

„Civinity Solutions“ prižiūrės Klaipėdos verslo centras „VITĖ“

Tarptautinė komercinių ir kitų negyvenamosios paskirties pastatų priežiūros įmonė „Civinity Solutions“ bei NT vystymo ir valdymo bendrovė „Kleta“ pasirašė sutartį, pagal kurią „Civinity Solutions“ prižiūrės uostamiesčio centre įsikūrusį 10 tūkst. kv. m verslo centrą „VITĖ“.

„Civinity Solutions“ inžinieriai, technikai bei kiti specialistai bus atsakingi už dviejų devynaukščių bokštų techninę priežiūrą bei užtikrins šildymo, vėdinimo, kondicionavimo, elektros ūkio, vandentiekio ir kanalizacijos, priešgaisrinės saugos ir kitų inžinierinių sistemų sklandžią veiklą. Bendrovė taip bus atsakingą už bendrą „VITĖ“ verslo centro pastato administravimą. 

„Tai jau ne pirmas mūsų aptarnaujamas objektas uostamiestyje. Be „VITĖ“ verslo centro mūsų komanda taip pat prižiūri „Vlantana“ logistikos centrą, sporto ir pramogų areną „Švyturio Arena“ bei kitus komercinius pastatus. Labai džiaugiamės, kad mūsų pozicijos komercinio NT priežiūros rinkoje stiprėja, ir, be abejo, esame dėkingi „Kleta“ už naujo bendradarbiavimo pradžią“, – naują sandorį komentuoją Ignas Urbonas, „Civinity Solutions“ vadovas.

Šiuolaikiškos architektūros verslo centras „VITĖ“ pastatytas ypatingai jautriame ir opiame uostamiesčio urbanistiniame kontekste – Vitės kvartale, centrinėje Klaipėdos miesto dalyje, buvusio istorinio žvejų kvartalo teritorijoje. Verslo centras pastatytas 2009 m. ir yra pritaikytas administracinei, prekybos, paslaugų teikimo ir viešojo maitinimo veiklai.

Civinity Solutions“ yra tarptautinė komercinių ir visuomeninių pastatų priežiūros bendrovė, prižiūrinti daugiau nei 5,5 mln. kv. m ploto įvairiuose objektuose Baltijos šalyse, įskaitant „Kesko Senukai Latvia“, „Radisson Hotel Group“, banko „Citadele“ būstinę Rygoje ir padalinius visoje Lietuvoje, degalinių tinklą „Neste Lietuva“ ir „Viada Latvija“, automobillų salonus visoje Lietuvoje „Inchcape Motors“, prekybos tinklo RIMI parduotuves Lietuvoje ir Latvijoje, mobilaus operatoriaus „Bitė“ pastatus Latvijoje, Vilnius „NORDIKA“ prekybos slènį, vienintelį Lietuvoje „Hilton“ viešbutį, verslo centrus Vilniuje: „Park town“, Live Square“, „S9 Link“, Skraidenis“, verslo centrus Kaune: „Arka”, „Magnum“; gamybinius pastatus „Soli Tek cells“, „BOD Group*, „Narbutas“, logistikos centrą Klaipėdoje. „Vlantana“, sporto ir pramogų areną Klaipėdoje „Švyturio Arena“, Ir kitus objektus. Bendrovė „Civinity Solutions“ priklauso „Civinity Group” daugiau nei 20 įmonių grupei, prižiūrinčiai 10 mln. kv. m. gyvenamųjų Ir komercinių pastatų.