„Civinity” dovana naujiems daugiabučių pastatų gyventojams – klientams 

2022.11.23

„Civinity” dovana naujiems daugiabučių pastatų gyventojams – klientams 

Viena didžiausių gyvenamųjų namų priežiūros įmonių Lietuvoje „Civinity Namai” skelbia akciją visiems daugiabučių namų gyventojams, ieškantiems naujo savo namo administratoriaus. „Civinity Namai” naujiems klientams dovanos pašto dėžutes ir jų įrengimą. 

„Civinity Namai” ir „Servico” teikia platų daugiabučių administravimo paslaugų spektrą, įskaitant namo ir šildymo sistemų techninę priežiūrą, valymą ir teritorijos priežiūrą, avarinę tarnybą, įrengimą ir remontą, butų renovaciją ir kt.  

„Turime ilgametę patirtį pastatų valdymo ir priežiūros srityje. Jei galime prižiūrėti šimtamečius namus ir laikytis visų paveldosaugos reikalavimų, tai tikrai galime prižiūrėti ir dešimtmečius skaičiuojančius namus”, – sako Svajūnas Masla, bendrovės „Civinity Meistrai” direktorius. 

„Nuolat investuojame į išmaniuosius sprendimus ir, svarbiausia, nuolat ieškome būdų, kaip padidinti namo efektyvumą, kad laikui bėgant išlaidos už komunalines paslaugas gyventojams mažėtų, o nekilnojamojo turto vertė tik didėtų. Vien šiais metais prie mūsų valdomų namų bendruomenės prisijungė kelios dešimtys namų, tačiau norime pakviesti ir kitų daugiabučių namų gyventojus rinktis „Civinity Namai”, – sako „Civinity Lietuva” generalinė direktorė Vilija Zapalskienė. 

Naujiems „Civinity Namai” klientams, pasirašiusiems administravimo sutartį, bendrovė įrengs naujas pašto dėžutes.

Pasiūlymas galioja pastatams, iki 2023-03-01 d. sudariusiems bendradarbiavimo sutartis arba gavusiems Vilniaus m. savivaldybės administracijos paskyrimo įsakymus.

Civinity Namai Civinity Namai

Kviečiame naudotis mano.civinity.lt savitarna!

Civinity Namai

Sąskaitos

Civinity Namai

Balsavimas

Civinity Namai

Paslaugos