„Civinity“ perima daugiau nei 100 tūkst. kv. m priežiūrą ir valymą Lietuvoje: pirmieji sąraše – „Impuls“ ir „Lemon Gym“ sporto klubai

2022.03.31

„Civinity“ perima daugiau nei 100 tūkst. kv. m priežiūrą ir valymą Lietuvoje: pirmieji sąraše – „Impuls“ ir „Lemon Gym“ sporto klubai

Tarptautinė komercinių ir kitų negyvenamosios paskirties pastatų priežiūros įmonė „Civinity Solutions“ pasirašė sutartį su UAB „Impuls LTU“ dėl aštuonių „Impuls“ klubų inžinerinių sistemų priežiūros ir kelių „Lemon Gym“ klubų valymo. Bendrai, nuo 2022 m. pradžios „Civinity Solutions“ yra sutarusi dėl daugiau nei 100 tūkst. kv. m parduotuvių, viešbučių, biurų ir gamybinės paskirties pastatų aptarnavimo.

„Civinity Solutions“ inžinieriai ir pastatų priežiūros specialistai bus atsakingi už „Impuls“ sporto ir sveikatinimo klubų techninę infrastruktūrą, įskaitant vėdinimo, kondicionavimo, priešgaisrinių priemonių, dujų, elektros, šildymo ir karšto vandens sistemas. Bendrovė taip pat rūpinsis „Impuls“ pastatų konstrukcijų technine priežiūra bei avariniu aptarnavimu. Artimiausiu metu „Civinity Solutions“ pradės teikti valymo paslaugas ir keliems „Lemon Gym“ klubams Vilniuje.

„Dar nuo praeitų metų vidurio pradėjome iš esmės keisti požiūrį į savo veiklą: vietoj pavienių paslaugų tiekimo persiorientavome į kompleksinius sprendimus, nes daugumai pastatų valdytojų ir nuomininkų „vieno langelio“ palaikymas yra ir patogesnis, ir efektyvesnis. Tačiau svarbiausias pokytis buvo pačios įmonės viduje – atlikome vidinį auditą, atsisakėme perteklinių procesų, kur kas stipriau įsiklausėme į klientų ir komandos grįžtamąjį ryšį. Visa tai padėjo atsiriboti nuo rinkoje nusistovėjusio požiūrio į pastatų aptarnavimą, kad kažkas yra neįmanoma ar per sudėtinga, ir pasiūlyti kitokį, į sprendimų paiešką orientuotą mąstymą. To įrodymas – dešimtys naujų objektų visoje Lietuvoje, įskaitant maisto ir statybinių prekių parduotuves, viešbučius, verslo centrus ir gamybines bazes“, – sako Ignas Urbonas, „Civinity Solutions“ vadovas.

„Kasdien „Impuls“ klubuose lankosi tūkstančiai žmonių. Tad mums yra ypatingai svarbu, kad visų klubų sistemos veiktų kokybiškai ir visos erdvės turėtų komfortišką mikroklimatą tiek sportui, tiek laisvalaikiui. Tai yra kompleksinis iššūkis, kurį mes nusprendėme patikėti atsinaujinusiai „Civinity Solutions“. Kartu mes užtikrinsime geriausią apsilankymo patirtį mūsų klubų nariams“, – komentuoja „Impuls LTU“ vadovė Ingrida Damulienė.