Radiatorių nuorinimas

2023.10.20

Radiatorių nuorinimas

Informuojame, kad šildymas yra pajungtas visuose mūsų administruojamose daugiabučiuose. Sulaukiame padidėjusio jūsų skambučių srauto dėl nešylančių radiatorių, todėl ne į visus skambučius mūsų klientų aptarnavimo specialistai gali atsiliepti nedelsiant. 

Pirmasis žingsnis, kurio reikia imtis nešylant radiatoriams, yra jų nuorinimas. Jį turi padaryti viršutinių aukštų butų gyventojai. Nenuorinus radiatorių šiluma nepasiekia visų daugiabučio laiptinės butų. 

Radiatorių nuorinimas atliekamas paprastai, tiesiog sekite šiuos žingsnius: 

  1. Įjunkite šildymą. Įjunkite šildymą radiatoriuose, jie turi visiškai sušilti.
  2. Išjunkite šildymą. Tai ypač svarbus žingsnis: neišjungus šildymo ir atliekant nuorinimą iš radiatorius gausiai ims plūsti vanduo.
  3. Pasiruoškite šluosčių. Nuorinant iš radiatoriaus išbėgs šiek tiek vandens, todėl rekomenduojame pasiruošti rankšluosčių vandeniui sugerti.
  4. Atidarykite išleidimo vožtuvą. Radiatoriaus šone rasite vožtuvą. Priklausomai nuo modelio, įkiškite į vožtuvą radiatoriaus raktą arba įstatykite į specialų griovelį atsuktuvą.
  5. Išleiskite orą. Sukite vožtuvą prieš laikrodžio rodyklę. Pakaks pasukti vos pusę apsisukimo, neatidarykite vožtuvo pilnai. Būkite atsargūs, nes iš radiatoriaus išeinantis oras gali būti karštas. Orui pradėjus išeidinėti girdėsite švilpimo garsą. Kai radiatorius bus nuorintas, pradės lašėti vanduo. Tuomet greitai užsukite vožtuvą pagal laikrodžio rodyklę. 
  6. Įjunkite šildymą. 

Jeigu viršutinių aukštų butuose radiatoriai nuorinti, bet šildymas vis tiek nepasiekia jūsų buto, apie tai prašome informuoti savo namo vadybininką, kuris suteiks visą reikiamą informaciją. Žemiau rasite vadybininkų kontaktus. 

Atsiprašome už nepatogumus. Dedame visas pastangas, kad savo namuose kuo įmanoma greičiau džiaugtumėtės šiluma – mūsų komanda darbus tęs ir savaitgalį.

Civinity Namai Civinity Namai

Kviečiame naudotis mano.civinity.lt savitarna!

Civinity Namai

Sąskaitos

Civinity Namai

Balsavimas

Civinity Namai

Paslaugos