„Civinity“ daugiabučiuose pradės naudoti papildomas dezinfekcijos priemones

2021.03.15

„Civinity“ daugiabučiuose pradės naudoti papildomas dezinfekcijos priemones

Viena didžiausių Baltijos šalyse būsto ir komercinių pastatų administravimo įmonių grupių „Civinity“ paskelbė imsiantis papildomų daugiabučių ir kitų valdomų pastatų bendrų patalpų dezinfekcijos priemonių. Taip pat nuo kovo 16 d. visų gyventojų aptarnavimas laikinai bus vykdomas tik savitarnos platformoje, grupės klientų aptarnavimo centrai laikinai nepriiminės gyventojų. 

Atsižvelgiant į LR sveikatos apsaugos ministerijos rekomendacijas bei siekiant sumažinti virusinių infekcijų plitimo „COVID-19“ pandemijos metu rizikas, „Civinity“ grupei priklausiančios gyvenamųjų ir komercinių pastatų aptarnavimo įmonės nusprendė naudoti papildomas bendrų erdvių dezinfekcijos priemones – dezinfekcinės medžiagos bus naudojamos kartu su įprastomis valymo priemonėmis. Taip pat ypatingas dėmesys bus skiriamas bendrojo naudojimo patalpose esančių daiktų ir paviršių valymui, įskaitant laiptų turėklų porankius, liftų mygtukus, durų rankenas, pašto dėžutes bei kitus liečiamus paviršius.

„Mūsų visų bendras tikslas – maksimaliai apriboti sąlygas virusinės infekcijos plitimui. Todėl svarbu pasirūpinti ne tik asmenine, bet ir bendrojo naudojimo patalpų higiena. Raginame gyventojus nepalikti dviračių, vaikiškų vežimėlių ar kitų asmeninių daiktų bendrose erdvėse, kuriose jie gali būti paliesti kitų žmonių. Svarbu atkreipti dėmesį, kad laiptinėse palikti asmeniniai daiktai taip pat gali sukelti papildomų trukdžių šių patalpų valymui. Jeigu galimybės šiuos daiktus pernešti į butą ar sandėliuką nėra, svarbu savarankiškai dezinfekuoti šių daiktų rankenas ir kitus paviršius prieš kiekvieną naudojimą. Taip pat rekomenduojame, kad gyventojai pagal galimybę kuo mažiau naudotųsi liftais bei reguliariai dezinfekuotų savo butų rankenas“, – sako Vaidas Barakauskas, „Civinity“ Lietuvos regiono gyvenamojo sektoriaus vadovas.

Grupė taip pat informuoja, kad klientų aptarnavimo centrai laikinai neaptarnaus gyventojų. Visais klausimais klientai gali kreiptis į savo namo administratorius el. paštu ar telefonu bei bendruoju telefonu 8 700 55 188 arba per savitarnos platformą mano.civinity.lt.