Dokumentai ir pažymos

Turimas patalpas nuomoju? Ar turiu atlikti kokius nors veiksmus?

Prievolė mokėti mokesčius už suteiktas paslaugas kyla buto ar patalpų savininkui. Patalpų nuomininkas susitaria su buto savininku dėl mokesčių mokėjimo – administratoriui apie nuomojamas patalpas pranešti nereikia.

Reikalinga pažyma dėl buto pardavimo. Kur kreiptis?

Buto pardavimo pažymą gali užsakyti buto, patalpos savininkas. Prieš užsakant pažymą prašome apmokėti mokesčius už suteiktas paslaugas, bei susidariusias skolas, jei tokios yra. Pažymą užsisakyti galite per kliento savitarną https://mano.civinity.lt arba klientų aptarnavimo centro el. paštu: [email protected] arba telefonu 8-700-55188. Pažymą parengiame per 5 d. d. Išduota pažyma galioja 10 dienų.

Reikalinga pažymą susigrąžinti dalį GPM (gyventojų pajamų mokestis). Kur kreiptis?

Klientai deklaruodami savo pajamas, gali susigrąžinti dalį GPM už pastatų ir kitų statinių apdailos ir bet kokio remonto darbus. Pažymą užsisakyti galite klientų aptarnavimo centro el. paštu: [email protected] arba telefonu 8-700-55188. Namo vadybininkas per 4 d. d. pateiks pažymą.

Kur kreiptis norint deklaruoti gyvenamąja vietą bute?

Norint deklaruoti gyvenamąją vietą prašome kreiptis į savo seniūniją ar miesto savivaldybę.

Kur kreiptis norint išdeklaruoti gyvenamąją vietą?

Norint išdeklaruoti gyvenamąją vietą prašome kreiptis į savo seniūniją ar miesto savivaldybę. Mirties atveju, deklaruota gyvenamoji vieta naikinama be papildomų veiksmų.

Pardaviau butą. Kokius veiksmus turiu atlikti?

Pardavus butą prašome apie tai informuoti klientų aptarnavimo centrą el. paštu: [email protected] arba telefonu 8-700-55188.

Noriu pirkti butą, reikia konsultacijos apie namo būklę. Kur kreiptis?

Apie namo būklė ir planuojamus remonto darbus informaciją gali suteikti buto savininkas (pardavėjas). Namo administratorius neturi jokio tiesioginio santykio su potencialiu pirkėju.

Įsigijau butą/patalpas Jūsų administruojame name. Ką turiu atlikti?

Įsigijus nekilnojamąjį turtą turite informuoti namo administratorių klientų aptarnavimo centro el. paštu [email protected] pateikiant šiuos dokumentus: VĮ Registrų centro išrašą, kuriame būtų nurodytas nuosavybės įsigijimas. Mokėtojo kodą, išduotą Ignitis.  Kreipiantis, taip pat prašome nurodyti savo kontaktinius duomenis (mob. tel. nr., el. paštą).

Neradote atsakymo?

Susisiekite su mumis!

SUSISIEKTI
Civinity Namai Civinity Namai

Kviečiame naudotis mano.civinity.lt savitarna!

Civinity Namai

Sąskaitos

Civinity Namai

Balsavimas

Civinity Namai

Paslaugos