Naujas įmonės įvaizdis

Kas yra “Civinity”?

„Civinity“ yra viena iš pirmaujančių įmonių statinių valdymo ir inžinerijos grupių Baltijos šalyse. Kompanija kontroliuoja daugiau nei 20 įmonių, kurios administruoja 10 milijonų kvadratinių metrų gyvenamųjų ir komercinių pastatų ir įdiegė kelis tūkstančius inžinerinių sistemų įvairiuose Europos miestuose. “Civinity” komandoje dirba 1 500 darbuotojų Lietuvoje ir Latvijoje. 

Kodėl pasikeitė įmonės vardas?

Mes pakeitėme savo vardą dėl įvairių priežasčių, vienas iš pagrindinių tikslų yra geriau atspindėti mūsų prekės ženklo filosofiją, juk paslaugas teikiame ne pastatams, o žmonėms, kurie gyvena savo namuose.   Žengėme žingsnį, kuris sujungė visas įmonės grupes po vienu  „Civinity” ženklu – vienos didžiausių pastatų priežiūros ir inžinerinių sprendimų grupių Baltijos šalyse. 

Ar įmonės pavadinimo pakeitimas reiškia, kad pasikeitė ir kita įmonės informacija?

Nuo 2021 m. liepos 1 d., mes pakeitėme savo įmonės pavadinimą, tačiau visi kiti įmonės duomenys: įmonės kodas, PVM kodas, įmonės adresas, banko sąskaitos numeris išliko tokie patys.

Kodėl keičiate įmonės pavadinimą? Man labiau patiko senasis.

Pavadinimą keičiame kartu su kitomis gyvenamųjų pastatų valdymo įmonėmis, veikiančiomis „Civinity“ grupėje. Po pakeitimo visos įmonės, teikiančios paslaugas skirtinguose miestuose, turės tą patį prekės ženklą – „Civinity Namai“.  Tikimės, kad jums patiks naujasis prekės ženklas!

Koks bus įmonės pavadinimas pakeitus prekės ženklą?

Nuo 2021 m. liepos 1d. pasikeitė šių įmonių pavadinimai:  UAB „Senamiesčio ūkis“ tapo UAB „Civinity namai“  UAB „Ozo miestas“ tapo UAB „Civinity Namai Vilnius“  UAB „Būsto valda“ tapo UAB „Civinity Namai Kaunas“  UAB „Vitės valdos“ tapo UAB „Civinity Namai Klaipėda“  UAB „Klaipėdos bendrabutis“ tapo UAB „Civinity namai vakarai“  UAB „Palangos butų ūkis“ tapo UAB „Civinity […]

Ar man reikia pasirašyti naują paslaugų sutartį ar kitus dokumentus su „Civinity Namai“?

Ne. Visos sutartys ir kiti susitarimai lieka galioti, o įmonės prekės ženklo ir pavadinimo pakeitimas tam jokios įtakos neturi. 

Ar aš turiu ką nors padaryti dėl šio pokyčio?

Be to, kad pažintumėte naują vardą, nereikia atlikti jokių kitų veiksmų iš Jūsų pusės. Visos sąskaitos, paslaugų užsakymai ir kiti mūsų pranešimai primins, kad turite atkreipti dėmesį į mūsų naują vardą.

Ar pasikeitė klientų aptarnavimo kontaktai?

Ne. Jūs ir toliau galėsite bet kada susisiekti su mumis telefonu +370 700 55188 arba rašydami [email protected] bei naujuoju el. paštu [email protected].

Ar pasikeis mano prisijungimo prie jūsų savitarnos duomenys?

Ne. Prisijungti prie savitarnos sistemos ir toliau galėsite naudodami jau turimus prisijungimo duomenis.  

Neradote atsakymo?

Susisiekite su mumis!

SUSISIEKTI
Civinity Namai Civinity Namai

Kviečiame naudotis mano.civinity.lt savitarna!

Civinity Namai

Sąskaitos

Civinity Namai

Balsavimas

Civinity Namai

Paslaugos