Teisinė informacija

Kur galima susipažinti su informacija apie butų ir kitų patalpų savininkų bendrosios nuosavybės administravimą?

Daugiabučio namo bendrojo naudojimo objektų administravimo nuostatos skelbiamos internetinėje Seimo svetainėje. Spauskite čia.

Kategorija:

Noriu gauti daugiau informacijos apie statinių techninės ir naudojimo priežiūros tvarką bei naujų nekilnojamojo turto kadastro objektų formavimą. Kur galiu tai padaryti?

Informacija dėl statybos techninio reglamento. Statinių techninės ir naudojimo priežiūros tvarka ir naujų nekilnojamojo turto kadastro objektų formavimo tvarka skelbiama internetinėje Seimo svetainėje. Spauskite čia.

Kategorija:

Lietuvos Respublikos civilinis kodeksas.

LR civilinis kodeksas (ketvirtoji knyga) skelbiamas internetinėje Seimo svetainėje. Spauskite čia.

Kategorija:

Noriu perskaityti teisės aktą, kuris reglamentuoją kaupiamųjų lėšų tvarką.

Su butų ir kitų patalpų savininkų lėšų, skiriamų namui (statiniui) atnaujinti pagal privalomuosius statinių naudojimo ir priežiūros reikalavimus, kaupimo, dydžio apskaičiavimo ir sukauptų lėšų apsaugos tvarkos aprašu galite susipažinti teisės aktų registre. Spauskite čia.

Kategorija:

Noriu susipažinti su daugiabučio namo bendrojo naudojimo objektų priežiūros paslaugų ir atnaujinimo darbų pirkimų taisyklėmis.

Kviečiame susipažinti su Civinity Namai patvirtintomis daugiabučio namo bendrojo naudojimo objektų priežiūros paslaugų ir atnaujinimo darbų pirkimų taisyklėmis, kurios galioja visose įmonės grupėje. Spauskite čia.

Kategorija:

Neradote atsakymo?

Susisiekite su mumis!

SUSISIEKTI
Civinity Namai Civinity Namai

Kviečiame naudotis mano.civinity.lt savitarna!

Civinity Namai

Sąskaitos

Civinity Namai

Balsavimas

Civinity Namai

Paslaugos