Padėti Ukrainai gali kiekvienas!

2022.03.07

Padėti Ukrainai gali kiekvienas!

Šiai dienai tarpusavio vienybė bei parama yra itin svarbi. „Civinity“ įmonių grupė neabejinga Ukrainos situacijai ir skiria paramą nuo karo bėgantiems ukrainiečiams bei jų šeimoms.

Pirmiausia, norėtume Jus nuraminti ir paprašyti išlaikyti kritišką mąstymą ir atsargiai vertinti informacijos šaltinius. Jau per pirmąją savaitę matome, kad Lietuvos piliečiai yra susitelkę ir stengiasi prisidėti kaip tik gali.

„Civinity“ įmonių grupė yra pasiryžusi įdarbinti 100 žmonių valymo, aplinkos tvarkymo, statybos ir IT sektoriuose. Taip pat įmonė turi daug partnerių statybos sektoriuje, tad prie šios iniciatyvos jungsis ne vienas jų ir siūlomų darbo vietų skaičius nuo 100 gali išaugti iki 1000.

Trijų „Civinity“ darbuotojų šeimos narius atsivežėme iš Ukrainos ir nemokamai apgyvendinome. Pageidavę dirbti šeimos nariai įdarbinti vienoje iš „Civinity“ įmonės grupių. Prie paramos Ukrainai prisideda įmonės darbuotojai remdami atvykusias Ukrainiečių šeimas drabužiais, buityje naudojamais daiktais, medikamentais, higienos priemonėmis ir finansine parama.

Kviečiame padėti į Lietuvą atvykstantiems karo pabėgėliams, nukentėjusiems ir sužeistiems šiais būdais:

  • Nacionalinis savanorių pagalbos koordinavimo centras, kuriame galite užsiregistruoti, jeigu norite prisijungti bet kokia forma prie pagalbos Ukrainos žmonėms (pavežėjimas, apgyvendinimas ir pan.): www.stipruskartu.lt;
  • Pagalba ginkluotosioms Ukrainos pajėgoms ir nuo karo nukentujusiems žmonėms: https://www.redcross.lt/musu-sirdys-ir-rankos-ukrainai;
  • Lietuvos Raudonasis Kryžius, Lietuvos Caritas, Maltiečiai, „Maisto bankas“ ir Gelbėkit vaikus pradeda rinkti lėšas nuo karo Ukrainoje bėgantiems ukrainiečiams. Surinktos lėšos bus skiriamos humanitarinei pagalbai, pirmai psichosocialinei pagalbai ir pirmajai pagalbai teikti: https://www.aukok.lt/projektai/Musu-sirdys-ir-rankos-Ukrainai.
Civinity Namai Civinity Namai

Kviečiame naudotis mano.civinity.lt savitarna!

Civinity Namai

Sąskaitos

Civinity Namai

Balsavimas

Civinity Namai

Paslaugos