Svarbi informacija pasirinkusiems nepriklausomą elektros tiekėją

2022.07.26

Svarbi informacija pasirinkusiems nepriklausomą elektros tiekėją

2022 metų Birželio 26 d.,imtinai, baigėsi antrasis etapas, kurio metu, daugiabučių būsto savininkai turėjo pasirinkti nepriklausomą elektros tiekėją.

Klientai sudarę sutartis su nepriklausomu elektros tiekėju

Klientai, sudarę sutartis su nepriklausomu elektros tiekėju buto reikmėms, gauna naują mokėtojo kodą ir moka pagal jį.

Dėl bendrojo naudojimo elektros

Dėl bendrojo naudojimo elektros gyventojams nieko papildomai daryti nereikia, galioja seni mokėjimo kodai. Nepriklausomą tiekėją pastatui rinksis pačios bendrijos arba namus aptarnaujančios įmonės. Visos bendrijos pateks į III programos etapą kuris baigiasi 2022 12 18.

Nepasirinkusiems nepriklausomo tiekėjo

Nepasirinkus nepriklausomo tiekėjo, vartotojai automatiškai pateks į valstybės garantuojamą, brangesnį elektros tiekimą. Mokėjimas vyksta pagal buvusią tvarką ir senus kodus.

Naujiems butų savininkams

Įsigijus butą administruojamame name, klientas pasirenka nepriklausomą elektros tiekėją buto reikmėms ir su juo sudaro sutartį. Taip pat sudaro sutartis su „Ignitis” dėl bendro naudojimo elektros. Naujasis savininkas informuoja namo administratorių apie išduotą mokėtojo kodą bendro naudojimo elektrai.

Daugiau informacijos apie tiekėjo pasirinkimą galima rasti: https://pasirinkitetiekeja.lt
Susisiekti su mumis patogiausia prisijungus prie savitarnos https://mano.civinity.lt/login arba paskambinus telefonu +370 700 55188.

Civinity Namai Civinity Namai

Kviečiame naudotis mano.civinity.lt savitarna!

Civinity Namai

Sąskaitos

Civinity Namai

Balsavimas

Civinity Namai

Paslaugos