Norime pakeisti senus radiatorius bute. Ar turėtume apie tai kam nors pranešti?

Kategorija: REMONTO DARBAI

Šildymo prietaisai bute yra buto savininko nuosavybė ir esant poreikiui keičiami jo lėšomis. Keisti radiatorių šildymo sezono metu negalima, tai gyventojai gali daryti iki prasidedant šildymo sezonui arba jam pasibaigus. 

Norint atnaujinti radiatorius bute, pirmiausia turi būti parengtas paprastojo remonto projektas. Buto savininkas apie planuojamus atlikti darbus turi informuoti namo administratorių ir/arba kreiptis į šildymo sistemų prižiūrėtoją dėl šildymo prietaisų keitimo darbų atlikimo. Namo administratorius įvertins, ar įsigyti arba planuojami įsigyti šildymo prietaisai atitinka tuos, kurie nurodyti remonto projekte, užsuks vandens tiekimą name ir duos leidimą pradėti prietaisų keitimo darbus. Prietaisus pakeitus, patikrins ar darbai atlikti tinkamai.

Rekomenduojame gyventojams įvertinti radiatorių būklę senesniuose daugiabučiuose ir, esant poreikiui, parengus paprastojo remonto projektą, pakeisti pasenusius įrenginius naujais, siekiant išvengti gedimų ar didesnių nepatogumų ateityje. Jei gyventojai jaučia, kad prietaisai šyla netinkamai, yra seni, surūdiję, jie turėtų būti pakeisti naujais. Įprastai radiatoriai, kurie name naudojami daugiau nei 20 metų, yra laikomi senais, padidintos rizikos prietaisais. 

Civinity Namai Civinity Namai

Kviečiame naudotis mano.civinity.lt savitarna!

Civinity Namai

Sąskaitos

Civinity Namai

Balsavimas

Civinity Namai

Paslaugos